Simuliacijos data: 2021/11/22

82 SKIRSNIS

ĮRANKIAI, PADARGAI, PEILIAI, ŠAUKŠTAI IR ŠAKUTĖS IŠ NETAURIŲJŲ METALŲ; JŲ DALYS IŠ NETAURIŲJŲ METALŲ

Pastabos

1.

Be litavimo lempų, kilnojamųjų žaizdrų, šlifavimo (galandimo) diskų su rėmais, manikiūro ir pedikiūro rinkinių ir prekių, priskiriamų 8209 pozicijai, šiam skirsniui priskiriami tik gaminiai, kurių ašmenys, darbinės briaunos, darbiniai paviršiai arba kitos darbinės dalys pagamintos iš:

a)

netauriųjų metalų;

b)

metalų karbidų arba kermetų;

c)

brangakmenių arba pusbrangių akmenų (gamtinių, sintetinių arba regeneruotų), pritvirtintų prie netauriųjų metalų, metalų karbidų arba kermetų pagrindo; arba

d)

abrazyvinių medžiagų, uždėtų ant netauriųjų metalų pagrindo, jeigu šie gaminiai turi pjaunančiuosius dantis, išdrožas, griovelius arba panašius elementus iš netauriųjų metalų, kurių pobūdis ir funkcijos nepasikeičia juos padengus abrazyvinėmis medžiagomis.

2.

Gaminių, priskiriamų šiam skirsniui, dalys, pagamintos iš netauriųjų metalų, turi būti klasifikuojamos kartu su gaminiais, kuriems jos skirtos, išskyrus atskirai nurodytas dalis ir rankinių įrankių rankenas (laikiklius) (8466 pozicija). Tačiau bendrosios paskirties dalys, apibrėžtos XV skyriaus 2 pastaboje, niekuomet nepriskiriamos šiam skirsniui.

Elektrinių skustuvų ir elektrinių plaukų kirpimo mašinėlių galvutės, peiliukai ir pjovimo plokštelės turi būti priskiriami 8510 pozicijai.

3.

Rinkiniai, kurių sudėtyje yra vienas arba daugiau peilių, priskiriamų 8211 pozicijai, ir ne mažiau kaip toks pat skaičius gaminių, priskiriamų 8215 pozicijai, turi būti priskiriami 8215 pozicijai.