Simuliacijos data: 2021/11/22

14 SKIRSNIS

AUGALINĖS PYNIMO MEDŽIAGOS; AUGALINIAI PRODUKTAI, NENURODYTI KITOJE VIETOJE

Pastabos

1.

Šiam skirsniui nepriskiriami toliau išvardyti produktai, kurie turi būti priskiriami XI skyriui: augalinės medžiagos arba augalinių medžiagų pluoštai, daugiausia naudojami tekstilės medžiagų gamyboje, neatsižvelgiant į jų apdorojimą, taip pat kitos augalinės medžiagos, perdirbtos taip, kad tiktų naudoti tiktai kaip tekstilės medžiagos.

2.

1401 pozicijai, inter alia, priskiriami bambukai (perskelti arba neperskelti, išilgai perpjauti arba neperpjauti, supjaustyti nustatyto ilgio atkarpomis arba nesupjaustyti, suapvalintais arba nesuapvalintais galais, balinti arba nebalinti, apdoroti arba neapdoroti ugniai atspariomis medžiagomis, poliruoti arba nepoliruoti, dažyti arba nedažyti), perskeltos gluosnių, karklų ir žilvičių vytelės, nendrės ir panašios medžiagos, rotangų (rattans) šerdys, taip pat perskelti rotangai (rattans) ir rotangai (rattans), iš kurių pašalintos šerdys. Šiai pozicijai nepriskiriamos medienos drožlės (4404 pozicija).

3.

1404 pozicijai nepriskiriama medienos vata (4405 pozicija) bei mazgeliai ir kuokšteliai, paruošti naudoti šluotų arba šepečių gamyboje (9603 pozicija).